Historia moich długów zaczęła się 14 lat temu i trwała wiele długich i bolesnych lat.

Wtedy to właśnie pewna swojej siły i uporu, pomimo niesprzyjających okoliczności i niepewnej sytuacji rodzinnej, postanowiłam, że jestem gotowa zostać przedsiębiorcą w dość skomplikowanej i delikatnej branży.

Coś, co zaczęło się jako wspaniała przygoda i spełnienie marzeń o jednoczesnym wychowywaniu córki i tworzeniu własnej firmy, stało się największym koszmarem mojego życia.

Każdy z nas widział lub czytał o zbirach, którzy dopadają niewinnych ludzi w ciemnej uliczce. Najpierw w niewybrednych słowach ubliżają swojej ofierze, a potem pada pierwszy cios. Za nim kolejny i kolejny. Zbir wali w najczulsze miejsca, podczas gdy jego ofiara już nie trzyma się na nogach. W końcu upada i mimo że leży, nie może liczyć na żadną litość. Ciosy zmieniają się w kopniaki i gdy ból staje się nie do wytrzymania, jedyne o czym marzy katowany, to aby to się już skończyło – nieważne jak, byle już nie bolało, byle się nie bać.

Dlaczego to przytaczam? Ponieważ dokładnie tak wyglądała moja walka z długami. Już pierwsza „zaczepka” przeraziła mnie śmiertelnie, wydawało mi się, że to mój koniec, że nie ma większego strachu od tego. Nie miałam pojęcia, ile jeszcze przyjdzie mi wycierpieć, jak bardzo będzie bolało i że skończę niemal nieprzytomna modląc się po cichu o wybawienie, choćby i śmierć.
Gdybym wiedziała, jak bardzo oberwę, ile zniosę w czasie od pierwszego ciosu do mojego upadku i bolesnych kopniaków w twarz – być może wcześniej poszukałabym wyjścia z tej uliczki. Może zdobyłabym się na odwagę i zaczęła krzyczeć o pomoc. A może znalazłabym w sobie siłę i zdzieliła zbira między oczy, sycząc przez zęby „o nie kolego, nie uda ci się mnie pokonać”.

Tak się niestety nie stało i mimo że dziś już jest dobrze, wyszłam z tej walki bardziej pokiereszowana niż musiałam. Niż ktokolwiek tak naprawdę musi.

Jedno jest pewne, znalazłam wyjście z tej uliczki. Długo szukałam, słaba i samotna, ale udało mi się.

Wyszłam dużo silniejsza, ale i dużo mądrzejsza. Wiem, jak sobie poradzić niemal w każdej sytuacji, znam kilka systemów, które stosuję, aby codziennie czynić moje życie jeszcze lepszym.

Wiem, jak zaplanować dzień, miesiąc czy rok, aby osiągnąć doskonałe rezultaty.

Mam swoje sposoby na małe cele i ogromne marzenia. Co roku realizuję projekt, który po 12 miesiącach kończę w miejscu o wiele piękniejszym, niż planowałam.

W ciągu roku można zdziałać prawdziwe cuda.

Tradycją już jest, że co roku rozpoczynam kolejny dwunastomiesięczny projekt, który wyniesie moje życie na nowy, jeszcze lepszy poziom.

Krok po kroku realizuję moduły i zadania z różnych dziedzin, pamiętając że jestem byłą dłużniczką, więc pieniądze są ważną częścią mojego projektu.
Mimo że już jestem bezpieczna, cały czas pracuję nad bezpieczeństwem moich finansów, zwiększaniem dochodów i zapewnianiem sobie różnych źródeł dopływu pieniędzy. Za każdym razem pojawiają się nowe projekty, nowe pomysły, o których istnieniu nie wiedziałabym, gdybym nie przystąpiła do moich kolejnych, 12-miesięcznych projektów. W trakcie nauki i pracy nasza głowa pracuje na wyższych obrotach, co umożliwia dostęp do nowych źródeł inspiracji i dostrzegamy korzystne możliwości oraz szanse.

Zmiany nie dotyczą jednak tylko finansów, lecz każdej sfery i obszaru życia.
Jeśli poznasz i opanujesz pewne zasady i umiejętności, możesz zmienić dosłownie wszystko, a czasem magia dzieje się jakby bez Twojego udziału. Pracując nad sobą zawsze zauważam, jak ogromny wpływ moja praca ma na relację z najbliższymi, zdrowie, radość życia i umiejętność spełniania marzeń.
A trzeba Ci wiedzieć, że odkąd zapanowałam nad długami, marzenia stały się bardzo ważnym elementem mojego życia.

W tym roku zapraszam również Ciebie, abyś razem ze mną przeszedł tę 12-miesięczną transformację, zakończoną nie tylko wolnością od długów, ale zupełnie inną jakością życia we wszystkich jego aspektach.

Zmodyfikowałam mój 12-miesięczny projekt tak, aby przystąpić mógł do niego każdy, bez względu na wielkość długów i sytuację zawodową.

Kurs nazwałam „ZA ROK BEZ DŁUGÓW”, ale tak naprawdę chodzi o to, że wystarczy ten jeden rok, aby nie tylko wyjść z długów,  ale całkowicie zmienić swoje życie.

Co da Ci udział w kursie?

 • W ciągu tych 12 miesięcy pozbędziesz się długów, lub zapanujesz nad nimi na tyle, aby móc cieszyć się życiem.
 • Zrozumiesz powód swoich długów, dzięki czemu przestaniesz się obwiniać i nie popełnisz tego błędu w przyszłości.
 • Nauczysz się rozmawiać z wierzycielami, komornikami, dzięki temu żaden list ani telefon już Cię nie wystraszy.
 • Dowiesz się, jak wiele masz możliwości zdobycia pieniędzy, dzięki czemu nie tylko spłacisz długi, ale zdecydowanie poprawisz swoją sytuację finansową.
 • Nauczysz się nowych metod zarabiania pieniędzy.
 • Jeśli masz firmę – dowiesz się jak wzmocnić  Twój dotychczasowy biznes.
 • Odkrywając kolejne możliwości i obszary zarabiania, uwierzysz, że możesz zyskać samodzielność i wolność finansową.
 • Poznasz lepiej siebie i zrozumiesz, dlaczego większość wygrywających w lotto traci swoje pieniądze, dzięki temu stanie się osobą, która potrafi nie tylko zatrzymać ale i pomnażać majątek.
 • Zaczniesz osiągać mniejsze i większe sukcesy we wszystkich obszarach życia, co znacznie zwiększy Twoją pewność siebie i poczucie własnej wartości.
 • Zorganizujesz się i przejmiesz kontrolę nad swoim życiem, co pozwoli Ci odzyskać radość i prawdziwą pasję.
 • Przeżyjesz niesamowity rok, dzięki czemu dowiesz się, że szczęście i pomyślność zależą w 100% od Ciebie.
 • Dowiesz się, że umartwianie się i oszczędzanie na wszystkim nie jest jedyną drogą do spłaty długów, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać na spłatę długów, aby cieszyć się swoim życiem.

CZAS TRWANIA: 12 MIESIĘCY

Opis i zawartość kursu

Kurs będzie składał się z kilku modułów i kilkudziesięciu lekcji w ramach tych modułów. Do każdej lekcji dołączone będzie również zadanie do wykonania.

Lekcje – w formie pliku pdf – będą przychodziły początkowo tylko mailem na skrzynkę mailową każdego kursanta. Z czasem uruchomiona zostanie specjalna strona, dostępna tylko po zalogowaniu, gdzie opublikowane będą wszystkie lekcje a oprócz tego, będą jeszcze inne, uzupełniające materiały.

Link do strony również przyjdzie mailem.

Wybrane moduły:

MODUŁ SAMODYSCYPLINA

MODUŁ BUDŻET I STRATEGIA SPŁATY DŁUGÓW

MODUŁ PODSTAWY SUKCESU

MODUŁ ZARABIANIE

MODUŁ ODKRYWANIE UMIEJĘTNOŚCI I TALENTÓW

MODUŁ ROZWÓJ OSOBISTY

MODUŁ RELACJE

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla osób generalnie pozytywnie nastawionych do życia, które długi chwilowo wytrąciły z trasy, ale które bardzo chcą na tą trasę wrócić.
 • Dla osób, które nie szukają wziętych prawników i najlepszych ekonomistów, aby znaleźć magiczną formułę wyjścia z długów.
 • Dla osób, które są gotowe oszczędzać, ale wolą się zastanawiać, jak zarobić dodatkowe 100 złotych, zamiast spędzać godziny szukając, na czym oszczędzić 5 złotych.
 • Dla osób, które nie wierzą w obietnice „Jak zarobić milion przez noc” i są gotowe na wytężoną pracę.
 • Dla osób, które rozumieją, że długi to tylko jeden z objawów i leczyć należy całego pacjenta.
 • Dla osób, które wierzą, że długi przytrafiły im się po to, aby nareszcie zrozumieli, że stać ich na coś więcej niż to, co robią.
 • Dla osób, które są gotowe i chcą zmienić całe swoje życie i najpóźniej za rok znaleźć się w zupełnie innym miejscu.

Nauczę Cię, że zarabianie pieniędzy może być naprawdę wciągające, a przejęcie odpowiedzialności i kontroli nad swoim życiem, daje ogromną satysfakcję.

Ten kurs nie jest dla Ciebie jeśli:

 • Uważasz, że dłużnicy to takie biedne osoby bez pieniędzy a ja jestem wstrętnym kapitalistą i chcę na nich zarabiać.
 • Wierzysz tylko cwanym prawnikom, którzy biorą pieniądze za znajdowanie kruczków prawnych.
 • Szukasz tak naprawdę sprytnej firmy, która wszystko za Ciebie załatwi, Ty tylko skompletujesz dokumenty.
 • Ufasz tylko finansistom, którzy potrafią znaleźć odpowiednią cyferkę w milionach tabelek.
 • Szukasz sposobów, aby się nie narobić i magicznie znaleźć pieniądze.
 • Najbardziej to interesuje Cię kolejny duży kredyt, którym spłacisz te małe.
 • Jesteś pewien, że Ty wszystko zrobiłeś dobrze a długi to wina: tego drania – Twojego faceta, Twojej ex, rządu – obecnego lub poprzedniego, skarbówki, klientów, Baracka Obamy, Kaczyńskiego, kosmitów
 • Wierzysz w złote strzały i cudowne biznesy, które robią się, kiedy Ty śpisz.
 • I w ogóle według Ciebie jeśli ktoś jest bogaty, to znaczy że kradnie.

 

Jeśli żadne z powyższych do Ciebie nie pasuje – czytaj dalej.

Bo mam dla Ciebie jeszcze niespodziankę, czyli:

BONUSY

czyli wartość dodatkowa kursu, za którą nie musisz płacić:

UWAGA: Z DNIEM 01.02. KURS DOSTĘPNY JEST W DWÓCH WERSJACH

WERSJA BASIC:       KOSZT 170 ZŁOTYCH

WERSJA VIP:             KOSZT 397 ZŁOTYCH

kod rabatowy: BASIC

Wersja różnią się bonusami.

 

 • Wszystkie osoby, które wezmą udział w kursie, otrzymają zaraz po opłaceniu kursu, bezpłatnie poradniki

                  „Jak wyjść z długów”

                    „Jak zarobić pieniądze”.

                    „Od jutra nie biorę! czyli jak żyć z długami”

(wartość bonusu: 68 złotych)

 • Bieżące konsultacje ze mną. Jeśli będziesz potrzebować: motywacji, inspiracji, porady, pomocy w napisaniu pisma, sprawdzenia finansów – cokolwiek potrzebujesz, możesz do mnie napisać, pomogę. (wartość bonusu: 35 – 100 złotych za każdą konsultację).
 •  GRUPA BASIC:      1 konsultacja mailowa miesięcznie      
 • GRUPA VIP:             bez ograniczeń

Konsultacje są dla mnie najbardziej czasochłonnym i na obecną chwilę kosztownym elementem kursu.  Pomagam kursantom w sporządzeniu strategii spłaty długów, reaguję na bieżące wydarzenia, jak np. niespodziewane pismo od wierzyciela, czy komornika, pomagam w pisaniu wniosków i podań do wierzycieli i pozostałą korespondencję, konsultuję z uczestnikami ich pomysły na zarabianie, pomagam w utworzeniu blogów, doborze tematu. Jestem na bieżąco do dyspozycji i odpowiadam najczęściej w ciągu paru do 72 godzin. Dlatego wartość tego bonusu przez 12 miesięcy jest obecnie największą częścią składową kursu.

W związku z wieloma prośbami o obniżenie ceny kursu, dostępna jest wersja BASIC,  czyli wszystko, co zawiera kurs ZA ROK BEZ DŁUGÓW, z wyłączeniem nieograniczonego dostępu do mnie. Wybierając wersję BASIC uczestnik może skorzystać z bezpłatnej konsultacji 1 x w miesiącu.

 • Jeśli uczestnicy kursu wyrażą zainteresowanie, utworzymy specjalna platformę – zamknięte forum, gdzie oprócz wzajemnego wspierania się, będzie możliwość zaprezentowania swojej działalności, prowadzenia własnego bloga, tworzenie grup, nawiązywanie kontaktów. Pozwoli to np. na znajdowanie partnerów do wzajemnego motywowania, ale i rozliczania się z zadań (świetna forma pracy). Grupa będzie całkowicie zamknięta, tak aby gwarantować maksymalną prywatność.
 • WARTOŚĆ MIESIĘCZNA BONUSÓW TO OK 500 ZŁOTYCH

PLUS NOWY BONUS: 30 MINUT KONSULTACJI ZE MNĄ NA SKYPIE. (tylko dla wersji VIP)

W trakcie tej 30 minutowej rozmowy możemy rozmawiać na każdy temat, odpowiem na każde Twoje pytanie, wyjaśnię wszelkie wątpliwości, podpowiem, co możesz zrobić, jak rozwiązać problem. 30 minut to naprawdę dużo, jeśli wiesz, co chcesz uzyskać, czego chcesz się dowiedzieć.

Bonus przysługuje nie tylko nowym kursantom, ale wszystkim, również tym, którzy są na kursie od paru miesięcy.

2017  – NOWE BONUSY dla grupy VIP:  Wszyscy kursanci, oprócz poradników „Jak wyjść z długów” i „Jak zarobić pieniądze”, otrzymają gratis wszystkie nowe poradniki i ebooki, które wydam w ciągu 12 miesięcy od daty przystąpienia do kursu, cena każdego z poradników to ok. 30 złotych, kursanci otrzymają automatycznie po publikacji, za darmo. Zależy mi, aby jak najwięcej osób wzięło udział w kursie i odniosło sukces, dlatego otrzymacie moje maksymalne wsparcie.

OGRANICZENIA CZASOWE

 • Cena kursu będzie co miesiąc wzrastać. Dlaczego? Podczas pracy z pierwszymi kursantami zyskam dodatkowe doświadczenie i informacje, co jeszcze powinnam umieścić w kursie, kurs będzie co miesiąc aktualizowany o nowe informacje, lekcje itp. Osoby, które wcześniej wykupiły udział oczywiście otrzymują wszelkie aktualizacje za darmo.
 • Ze względu na moje możliwości czasowe, w każdym miesiącu jest ograniczona liczba miejsc, o uczestnictwie decyduje – jak należało się spodziewać – opłacenie kursu. Bardzo Was wszystkich lubię, tych z którymi piszę, ale błagam Was, nie piszcie do mnie: „Pani Iwono jedna miejscóweczka dla mnie, ale zapłacę nieco później, rozumie Pani, komornik, te sprawy”. Chciałabym. A zresztą nie, nie chciałabym :). Bo dłużnik to nie musi być cwaniak. Nie mogę blokować miejsca, które ktoś inny chciałby opłacić. Mam Was bardzo dużo w mojej poczcie i w pierwszej kolejności ofertę zobaczyli starzy znajomi, z którymi piszę od dawna.
 • W ciągu najbliższych miesięcy zamknę przyjęcia do nowych grup. Nie podwyższyłam ceny grudniowej, aby więcej osób zapisało się już teraz. Dokładam po parę miejsc do grupy, ale już wkrótce skończy się nabór do nowych grup, jest ich już sporo, każda na innym etapie, chcę mieć pewność, że będę miała dla każdego wystarczająco dużo czasu.

Terminy i miejsca

XIV grupa start 04/09/2017 – zostało VIP – 1 miejsce, BASIC –  2 miejsca

Kolejne grupy – informacja w późniejszym terminie.

 

Wszystkie grupy realizują 12 miesięczny program od początku, zaczynając w kolejnych miesiącach.

Chcesz wziąć udział?

Jeśli opłacisz kurs kartą przez Paypal, kliknij przycisk „dodaj do koszyka”.

Po opłaceniu natychmiast otrzymasz dwa poradniki w formie pdf. – Jak wyjść z długów oraz Jak zarobić pieniądze.

WERSJA BASIC – aby wziąć udział w kursie w wersji BASIC, wpisz kod rabatowy „BASIC”, a otrzymasz zniżkę 227 złotych.

Wpłata na konto:

AGIOL LTD, Bank BZWBK 12 1090 2590 0000 0001 2411 3512

Jeżeli wybierzesz płatność przelewem na konto – napisz do mnie wiadomość na adres biuro@jakwyjsczdlugow.pl – tak abym wiedziała, na jaki mail przesyłać Ci kolejne lekcje.

WERSJA BASIC – wpłać na konto 170 złotych

WERSJA VIP – 397 ZŁOTYCH

formy_plat

Cały ten kurs przejdę razem z Wami.

Ja już nie mogę się doczekać!